Ubranka do chrztu


Aktualnie wprowadziliśmy możliwość nabycia i skompletowania ubranka z pojedynczych elementów wg uznania. Sam decydujesz jak ubranko będzie wyglądało.
Oferta dostępna tylko stacjonarnie.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę ubranek do chrztu w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy komplety na każdą porę roku.

U nas możesz kupić zarówno klasyczne białe komplety, jak również ubranka w kolorze.

Posiadamy komplety zarówno bogato wyposażone jak i prostsze, skromniejsze.

Aktualnie wprowadzamy możliwość nabycia i skompletowania ubranka z pojedynczych elementów wg uznania.

Ponadto dostępny jest szereg dodatków jak rajstopy, body, świeczki, szatki, kocyki, pamiątki, opaski itp.

Sklep internetowy nie prezentuje całej kolekcji, a jedynie jej cześć. Jest to oferta poglądowa.

Zapraszamy do kontaktu.

Godziny pracy sklepu

pon-pt:   1100 - 1800

      sob:     900 - 1300

 

Możliwe inne godziny
specjalnie dla Ciebie - ZADZWOŃ

e-mail: info@slubnybucik.pl

status gg

 

Przelewy24

Zakup z dostawą na terenie Krakowa i okolic

Stworzyliśmy nową jakość usługi, która umożliwia Tobie przymierzenie wybranego towaru w różnych wariantach i rozmiarach (ubranek do chrztu oraz pozostałego asortymentu) w domu w komfortowych warunkach dla ciebie i twojego dziecka. Zachęcamy do skorzystania z takiej dogodności. Dzięki tej usłudze zaoszczędzisz czas, sprawdzisz produkt, przymierzysz i podejmiesz decyzję. Podczas wizyty możemy Państwu zaprezentować także dodatkowe produkty z tematyki chrzcielnej, którymi dysponujemy.

Aby skorzystać z tego udogodnienia należy skontaktować się z nami telefonicznie w celu umówienia spotkania i ustalenie wszystkich szczegółów pod numerem 500138723.

Podczas rozmowy podaj nam:

  1. Ubranka którymi jesteś zainteresowany i rozmiary (56, 62, 68, 74, 80, 86) oraz pozostały asortyment taki jak buciki, świeczki, szatki, rajstopy, skarpetki, zaproszenia, pamiątki.
  2. Adres dojazdu
  3. Ustalimy wspólnie najdogodniejszy termin wizyty.


Dysponujemy dużym zapleczem magazynowym
, jesteśmy w stanie zaprezentować ofertę znacznie szerszą niż prezentowaną na stronie internetowej.

Nasza wizyta nie zobowiązuje Cię do zakupu. Zaprezentujemy Ci nasz towar, będziesz mógł swobodnie i komfortowo przymierzyć swojemu dziecku i podjąć decyzję o ewentualnym zakupie. Jeżeli okaże się, że nic z oferowanych towarów nie zainteresuje cię wówczas pokryjesz tylko koszty dojazdu w kwocie 0,75 zł za kilometr wg najkrótszej trasy wytyczonej za pomocą strony www.maps.google.pl jako punkt startu uwzględniając adres sklepu www.slubnybucik.pl. Koszt ten jest symboliczny i pokrywa nam jedynie zwrot kosztów dojazdu w przypadku, gdy nie zdecydujesz się na zakup. W przypadku, gdy zdecydujesz się na zakup towaru wówczas nie doliczamy kosztów dojazdu.

Dojeżdżamy na terenie Krakowa, Wieliczki, Skawiny, i okolicznych miejscowości. Nie ograniczamy się do zasięgu dojazdu. Jeżeli mieszkasz w innej miejscowości niż wymieniona, zadzwoń do nas, a my potwierdzimy czy jesteśmy w stanie zrealizować usługę w podanym przez Ciebie adresie dojazdu

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania - zadzwoń do nas, a my odpowiemy.

Sklep internetowy Shoper.pl